Képeskönyv. 2000-2010. Bartók 32 Galéria, Karinthy Szalon. Bp., 2011., Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
Héjj-Détári Angéla: Hungarian Jewellery of the Past. [Régi magyar ékszerek]. Ford.: Halápy Lili. Bp., 1976, Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borító és néhány lap kissé foltos.
Cogniat, Raymond: Cézanne. Amsterdam-Leipzig, 1939, Pantheon Akademische Verlagsanstalt, 112 p. Számos fekete-fehér és színes reprodukcióval illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, kis sérüléssel, belül jó állapotban.
Eduard A. Safarik: Breve guida della Galeria Doria Paphilj in Roma. Róma, 1988, Fratelli Palombi. 96 p. Olasz, angol és német nyelven. Kiadói papírkötésben, tollas jelölésekkel.
Supka Magdolnának, Manna néninek szeretettel. Grafikai kiállítás. Fészek Galéria, Budapest, 1984. Katalógus, többek közt Almásy Aladár, Rékassy Csaba, Szemethy Imre műveivel illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 db Szalay Lajos kiadvány: Szalay Lajos: Végtelen a tenyérben. Bakonyi Péter interjúi. Bp., én., Múzsák. Kiadói papírkötés. + Tóth Piroska (szerk.). Rajz és irodalom. Szalay Lajos (1909-1995) illusztrációiból. Bp., é.n., Országos Idegennyelvű Könyvtár. Kiadói papírkötés.
1905 Művészet IV. évf. 3. és 4. sz. Szerk.: Lyka Károly. Bp., 1905, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat-Singer és Wolfner. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói tűzött papírkötés, sérült gerinccel és kissé sérült borítóval.