Henry Moore angol szobrászművész kiállítása. 1967. május 18. - június 18., Műcsarnok. Bp., 1967, Franklin-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés.
Ihász-Kovács Éva - Jákói Attila: Akit megfest a a szivárvány. (Geiszler József festőművész munkássága.) A művész, Geiszler József által DEDIKÁLT példány. Bp., 1990., Cserhát Művész Kör. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példány.
Németh Annamária: "Be van az én szűröm ujja kötve..." A Bakonyi szűr és mestere, Zalai Károly. Pápa,én., Jókai Mór Városi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Artner Tivadar: Ló és lovas a művészetben. Bp.,1982,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Paul Klee: Pedagógiai vázlatkönyv. Ford.: Karátson Gábor. Bp, 1980, Corvina, 61+7+4 p. A tipográfia 6-51. oldalig Moholy-Nagy László tervét követi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón egészen kis szakadással, kis kopásnyomokkal.
Vegyes művészeti katalógus tétel, 5 db: Szántó Piroska. Szentendre, 1996, Barcsay Iskola Galéria. Szántó Piroska által aláírt!; cca 1988 Forster Jakab kiállítási katalógus. A művész által aláírt példány. Vajda Lajos (1908-1941) Szentendrei Emlékkiállítás. Szentendre, 1979., Szentendrei Képtár. Az előszó írójának, Kunszt Györgynek (1924-2010) építészmérnök, filozófus a dedikációjával.; Varga...
Rév Ilona: Építészet és enteriőr a magyar századfordulón. Bp., 1983, Gondolat. 222 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.