17103.
430. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 800 HUF
19
Báró Ambrózy Béla: A méh. Elméleti és gyakorlati útmutató a méhészet terén. Temesvár, 1905, nyomatott a Csanád-egyházmegyei könyvsajtón. II. kiadás. 624+LI p. Félvászon kötés, sérült gerinccel, kissé sérült hátsó borÃtóval, helyenként kissé foltos lapokkal.