17108.
430. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 800 HUF
25
Rapaics Raymund: A magyar gyümölcs. Bp.,1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 350+2 p.+XXXIV t. (kettÅ‘ szÃnes.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált, kissé sérült papÃr védÅ‘borÃtóban.