4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Az ellenzék vÃvmányai. Budán, 1869. Magy. Kir. Egyetemi Ny. [8] 70 p. A kötet az 1867-es kiegyezés után létrejött ellenzék politikáját bÃrálja. Aranyozott gerincű modern vászon-kötésben, kiadói papÃrborÃtó belekötve