15648. 430. Closed Online auction Books: History
2 000 HUF
0 HUF
Gróf Teleki Pál: Beszédek 1939. Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, gerince sérült, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : karap_norbert