2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Sainte-Beuve: Arczképek a franczia ujabbkori társadalomból. Ford., jegyzetekkel és bevezetéssel ellátta: Wohl Janka. Bp., 1888, MTA,(Révai-ny.),XIX+416+1 p. Aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.