2 000 HUF
Xenophón: Anabaszisz. A tízezrek hadjáratának története. Ford.: Fein Judit. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp., 1968, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5800 példányban.