Books: History Number of items: 100
2760348
15716
430
2200
Books: History
Other collectibles
Chris Scarre: Római császárok krónikája. A római birodalom császárkorának története. Bp.,2008, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan fóliában.
2 200 HUF
2764145
15717
430
Books: History
Other collectibles
3 000 HUF
2760743
15718
430
Books: History
Other collectibles
2 db könyv: István király emlékezete. Szerk.: Király László. Bp., 1987, Európa. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Csomor Lajos: Magyarország szent koronája. Vaj, 1988, Vay Ádám Múzeum Baráti Köre. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, védőborítón apró sérüléssel.
1 800 HUF
2763525
15719
430
Books: History
Other collectibles
Matolcsy György: Amerikai birodalom. A jövő forgatókönyvei. Bp., 2015. Pageo. Kiadói papírkötésben
2 000 HUF
2763530
15720
430
Books: History
Other collectibles
Kopátsy Sándor: TETT A minőség társadalma. Bp., 2022. Pallas Athéné Kiadói vászonkötésben
3 000 HUF
2760750
15721
430
Books: History
Other collectibles
2 db kiadvány: I. B. Brasinszkij: Szkíta kincsek nyomában. Fordította: Kovanecz Ilona. Bp., 1979, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborító nélkül. + Szkíták aranya. A leningrádi Ermitázs vendégkiállítása. Bp., 1985, Szépművészeti Múzeum. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
2763066
15722
430
Books: History
Other collectibles
David C. Korten: Tőkés társaságok világuralma. Bp., 1996, Magyar Kapu Alapítvány EKF Hálózat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
2759741
15723
430
Books: History
Other collectibles
Badiny Jós Ferenc: Káldeától Ister-gamig. I. - A Sumír őstörténet. Buenos Aires, 1971, szerzői. 254 p. Első, emigráns kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóval.
3 000 HUF
2638852
16507
430
2200
Books: History
Other collectibles
2 200 HUF
2636614
16508
430
Books: History
Other collectibles
1966193
16509
430
Books: History
Other collectibles
2 000 HUF
2636181
16510
430
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035