3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Dr. vitéz Rajty Tivadar: A hites könyvvizsgálat jogszabályai és a hites könyvvizsgálói intézmény Magyarországon. Dr. Kuncz Ödön egyet. ny. r. tanár előszavával. A Magyar Hites Könyvvizsgálók Egyesületének kiadványai 1. Bp., 1941, Magyar Hites Könyvvizsgálók Egyesülete. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.