17162.
430. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 800 HUF
Dr. Laufenaer Károly: Előadások az idegélet világából. Bp., 1899, K. M. Természettudományi Társulat. Félbőr kötés, aranyozott lapszélek, sérült gerinc, kopottas állapotban.