17169.
430. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
14
Spergely Béla: Gyakorlati gyógyszerészet. Két részben. I. rész: A gyógyszerészi munkálatok és eszközök elméleti ismertetése. (A gyógyszerészi gyakorlatra alkalmazott fizika alapvonalai.) A gyógyszerészet tankönyve kezdők részére. Elméleti és gyakorlati útmutató a gyógyszerészet alapismereteinek elsajátításához. III. könyv 1. része. Bp., 1927,Athenaeum, VIII+152 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Dohos