2 000 HUF
30
Herbert A. Giles: Gems of Chinese Literature. London-Shanghai, 1884., Bernard Quaritch - Kelly & Wallsh. Angol nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, benne néhány aláhúzással.