17292. 430. Closed Online auction Books: Other languages
1 200 HUF
0 HUF
Insel Almanach 1911. Leipzig, 1911. Insel Verlag, 243p. Német nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : hsz