5 000 HUF
Mark Twain: Abenteuer und Streiche des Tom Sawyer. I. köt.: Abenteuer und Streiche des Tom Sawyer. III. köt.: Skizzenbuch. Illustriert von H(ans) Schrödter. Mark Twains Ausgewählte Humoristische Schriften. Stuttgart, 1898, Robert Lutz. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.