Thomson James, The Seasons, With his Life, an Index, and Glossary. A Dedication to the Earl of Buchan, and Notes to the Seasons, By Percival Stockdale. Sérült egészbőr kötés, foltos lapokkal. / Damaged leather binding
Ludovico Ariosto: Sämtliche Poetischen Werke 1-4. Bände. Übertragen von Alfons Kissner. Berlin, é.n., Propyläen. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerinceken kis sérülésekkel, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
Mark Twain: Abenteuer und Streiche des Tom Sawyer. I. köt.: Abenteuer und Streiche des Tom Sawyer. III. köt.: Skizzenbuch. Illustriert von H(ans) Schrödter. Mark Twains Ausgewählte Humoristische Schriften. Stuttgart, 1898, Robert Lutz. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.
Johann Michael von Loen: Der redliche Mann am Hofe. Faksimiledruck nach der Ausgabe von 1742. Mit einem Nachwort von Karl Reichert. Stuttgart, 1966, J. B. Metzlersche Verlagsbuchhandlung. Reprint kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Mörike, Eduard: Mozart auf der Reise nach Prag. Mit 14 Originallithographien von Fritzi Löw. Wien, é.n. (cca 1920), Kunstverlag Anton Schroll & Co., 123 p. + 14 t. (színes litográfiák). Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon eltávolított ex libris-szel.
Theatralische Abentheuer. Eine komische Oper in zwey Aufzügen nach dem Italienischen. Die Musik ist von Cimarosa und Mozart. Eisenstadt, 1807, Gedruckt in der Fürstlichen Hofbuchdruckerei. Papírkötés, jó állapotban./ Paperbinding, in good condition.
Insel Almanach 1911. Leipzig, 1911. Insel Verlag, 243p. Német nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.