18517. 430. Closed Online auction Books: Other rarities
100 HUF
0 HUF
Anatole France: Thais. Regény. Ford.: Vándor Iván. Bp., 1918., Herczka Árpád, 223 p. Korabeli kopott papírkötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
Photo of the item taken by : nagy_andras