17451. 430. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Donászy Ferenc: A győri érckakas és egyéb történeti elbeszélések. Sávely Dezső rajzaival. Bp., 1914., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval.
Photo of the item taken by : hsz