1 600 HUF
Donászy Ferenc: Rejtélyek a történelemből. Elbeszélések az ifjúság számára. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, javított gerinccel, foxing foltos lapokkal.