2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Elkésett levelek. (Briefe, die ihn nicht erreichten). Regény levelekben. Ford.: Miklós Jenő. Bp., 1904, Szilágyi Béla (Révai és Salamon-ny.), VII+224 p. Aranyozott egészbőr-kötésben, kopottas, kissé sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal, tulajdonosi névbélyegzővel, ajándékozási sorokkal.