17424. 430. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Huxley, Julian: Az európai "fajkérdés". Oxfordi füzetek világkérdésekről 5. sz. [Oxford], 1939, [Univ. Press], 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Photo of the item taken by : ekb