1 600 HUF
Mark Twain: Huckleberry Finn vándorlásai és kalandjai. Ford.: Kemény György. Bp., 1905., Magyar Könyvkiadótársaság. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az elülső szennylap hiányzik, kissé laza fűzéssel.