17335. 430. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
May Károly: A szkipetárok földjén. May Károly uti kalandjai. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel.
Photo of the item taken by : karap_norbert