1 600 HUF
Mikszáth Kálmán: A kis prímás. Történeti elbeszélés az ifjúság számára átdolgozva. Zádor István rajzaival. Bp., én., Révai. Zádor István fekete-fehér egészoldalas és szövegközti illusztrációival, és színes képtábláival illusztrált. Kiadói, kopott, foltos félvászon-kötés.