1 200 HUF
Uj István: A banda hálójában. Friss Ujság Színes Regénytára 103. sz. Bp., (1938), Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt., 77+(3) p. A címlap és a rajzok Balázsfy Rezső munkái. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült lapszélekkel.