17319. 430. Closed Online auction Books: Tales
2 400 HUF
0 HUF
V. Kubasta: Hófehérke. Prága, 1961, Artia. Térbeli mesekönyv. Félvászon-kötés, sérült és foltos borítóval, borítón tulajdonosi névbejegyzéssel, első térbeli rész sérült, kissé foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras