1 000 HUF
Épületasztalosipari termékek képes katalógusa. Belkereskedelmi Minisztérium Tüzelőszer és Építőanyag Főigazgatság kiadványa. Bp., 1959., É. M. Dokumentációs és Nyomtatványellátó V. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, foltos.