3 000 HUF
Ozorai Gyula - Fazekas Sándor: Jelentés a csehszlovákiai kő- és kavicsbányákban 1953. szeptember 7. és 27. között lefolytatott tanulmányútról. Bp., 1953, É. M. 12. Kő- és Kavicsipari Igazgatóság, 88+5 p. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal, kihajtható mellékletekkel. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval.