15017.
430. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
A világjárás hősei sorozat 5 kötete: Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete). Ford.: Benedek Marcellné.; W. B. Seabrook: Harcos beduinok között. Ford.: Havas József.; Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. Ford.: Benedek Marcellné.; Shackleton: A déli sark hajótöröttjei. Ford.: Halász Gyula. Ernst F. Löhndorff: Az óceán pokla. Ford.: Z. Tábori Piroska.; Fekete-fehér fotókkal illusztráltak. Bp.,1932-én., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, Gottermayer-kötések, a borítókon kis kopásnyomokkal, kis foltokkal, de alapvetően belül jó állapotban.Ex libris-szekkel, (Ex libris Alexandri Szent-Iványi de Sepsi-Szentivány.) Sepsiszentiványi Szent-Iványi Sándor (1902-1983) unitárius püspök, egyházi író, történész, politikus. Az amerikai magyar közélet meghatározó alakja.