15088.
430. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Dessewffy Arisztid: Velencze, Bp., 1896, Kosmos Műintézet, VII+(1)+195+(1) p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Korabeli illusztrált félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, kopottas borítóval, sérült, szétváló gerinccel, néhány kissé sérült, foltos lappal, tulajdonosi névbélyegzővel.