15026.
430. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Königsegg Lajos: Szoliman Ben-Darja. Az afrikai magyar gyarmat regénye. Magyar Írások. Bp., 1926, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen sérülésnyommal, a borítón kis kopásnyomokkal.