15089.
430. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
René Burri - José Luis Lanuza: El Gaucho. Fotografias de René Burri. Texto de José Luis Lanuza. Buenos Aires, 1968, Muchnik Editores. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Spanyol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.