15034.
430. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
Testore Celesztin: Emberevők között. Missziós regény. Ifjuságunk Könyvei 2. Bp., 1948, "A Szív." Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.