15094.
430. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Világjárók. Utazások és Kalandok 2 kötete: Herbert Rittlinger: Kajakosok - Előre! Utazás gumisajkán a Kárpátokból a vad Kurdisztánab. Ford.: Félegyházy Endre.; Bengt Berg: Vándormadarakkal Afrikába. Ford.: Lambrecht Kálmán és Uray Mária. Bp.,én.,Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,