15085.
430. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 800 HUF
19
cca 1896 [Az ezeréves Magyarország és a Milléniumi Kiállítás.] (H.n., é.n., 368 p.) Tartalmas, rengeteg fekete-fehér képpel illusztrált album, öt nyelven (magyar, német, francia, angol, orosz). Haránt-alakú modern egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal, az első és az utolsó lapok kissé sérültek, foltosak, az elülső borítón és a lapéleken ázásnyommal, egyébként a lapok nagy része jó állapotban.