19028.
430. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
15 000 HUF
Ezüst (Ag) felső résszel (csésze), keresztény liturgikus kehely, alja réz. jelzett: Diannás (1867-1937), Vésett: Consociatio Altaris Albaregalensis in Hungaria a 1929. Kopásokkal, m: 18,5 cm. nettó: 98,7g