Románia 1964. "A szocialista verseny vezetője" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:1-,2 Romania ~1964. "Fruntas in Intrecerea Socialista" gilt, enamelled decoration C:AU,XF
Románia 10xklf jelvénytétel, közte DN "Hargita megye" aranyozott, zománcozott fém jelvény + 1977. "Függetlenségi háború 100. évfordulója" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:1-2- közte sérült Romania 10xdiff badge lot, within ND "Judetul Harghita" gilt, enamelled metal badge + 1977. "100th anniversary of the War of Independence" gilt, enamelled metal badge C:UNC-VF within damaged
Szovjetunió ~1990. "A 12. ötéves terv alatt végzett munkáért" Al jelvény kitöltetlen igazolvánnyal T:1 Soviet Union ~1990. "For Communist Labor during 12th Five-Year Plan" Al badge with unfilled document C:UNC
Szovjetunió DN "Hős Anya" aranyozott, zománcozott kitüntetés, hátoldalán gravírozott "71961" sorszámmal és "Monetnij Dvor" gyártói jelzéssel T:2 Soviet Union ND "Mother Heroine" gilt enamelled medallion with engraved "71961" serial number and "Monetniy Dvor" maker's mark on the backside C:XF
Vegyes 5db-os jelvény és kitűző tétel, közte Nemzeti Egység Pártja zománcozott gomblyukjelvény, Cserkész és részben zománcozott, a Német Harmadik Birodalom címerét ábrázoló bronz kitűző T:1-,2 egyiken patina
10db-os vegyes magyar és külföldi jelvény tétel, közte "Munkásőr" festett bronz jelvény, "CFC" zománcozott bronz gomblyukjelvény (2x) T:2-3 jelentős zománchibák és patina is