Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatics
31189.
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1980. "A Magyar Ideg és Elmeorvosok Társasága Tiszántúli tagozatának tudományos ülése - Esztergom 1980. 06.10-12" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (45mm) T:2 patina, kopott ezüstözés, kis repedés
Numismatics
31190.
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1980. "A Magyar Ideg és Elmeorvosok Társasága Tiszántúli tagozatának tudományos ülése - Esztergom 1980. 06.10-12" kétoldalas aranyozott Al emlékérem (45mm) T:1- kissé kopott aranyozás, kis ph
Numismatics
31194.
Rétfalvi Sándor (1941-2021) 1987. "Dr. Pándy Kálmán 1868-1945 / Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph
Numismatics
31195.
Soltra Elemér (1922-2013) 1997. "XLIV. Dunántúli Belgyógyász Vándorgyűlés - Siófok 1997 / QUID QUID AGIS PRUDENTER AGAS ET RESPICE FINEM - ST. KOZMA - ST. DAMJAN" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
Numismatics
31200.
Szentgyörgyi István (1881-1939) 1924. "Dr. Verebély Tibor - SCIENTIAM ET VITAM PRO PATRIA 1914-1924 (Tudomány és Élet az országért)" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2,2- patina, karc, ü. HP 5174.