Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 291
2660716
31078
430
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
2004. "10 éves a Sony Hungária Kft. 1994-2004 / Sony. Önnel bármire képes" jelzett Ag emlékérem (31,57g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo., patina
8 000 HUF
2508142
31079
430
Numismatics
2005. "Könyves Kálmán Gimnázium 1905-2005 / Mindenünket a művelt, gazdag és szabad hazáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (50mm) T:1-,2 patina
1 000 HUF
2684253
31080
430
Numismatics
2008. "Pedagógusok szakszervezete 1918-2008 / Az alapítás kilencven éves jubileuma alkalmából" fém emlékérem (45mm) + Románia DN "Szendrey Alapítvány - Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége - Kiváló Munkáért / Hazádnak rendületlenül" bronz érdemérem fül nélkül (35mm) T:1- kis ph.
2 000 HUF
2763716
31081
430
Numismatics
2008. "Biblia éve 2008" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1
1 400 HUF
2676989
31082
430
Numismatics
2010. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem - Szeged - MDCCCLXXII / 50 éves orvostalálkozó emlékére 1960-2010 - SZTE" Br emlékérem (60mm) T: 2
1 000 HUF
2508129
31083
430
Numismatics
2013. "Budapest 2013" egyoldalas, öntött Br emlékérem (61mm) T:2 karc 2729395
31084
430
Numismatics
2018. "A Karmelita Épületegyüttes - Műemléki rekonstrukciója emlékére 2018 / Emlékérem - Confector Alapítva 1990" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina
4 000 HUF
2699163
31085
430
Numismatics
Vegyes: 2007. "80 éves MNB Sportkör" fém emlékérem (42,5mm) + Amerikai Egyesült Államok 2002. "AAA (American Accounting Association) 100 éves szolgálat" aranyozott bronz emlékérem sérült dísztokban (63,5mm) T:PP,1
2 000 HUF
2764302
31086
430
Numismatics
DN Angyalos magyar címert ábrázoló öntött bronz plakett (~120x115mm) T:2
2 000 HUF
2681516
31087
430
Numismatics
DN "Barcs" ezüstözött Br emlékérem dísztokban. Szign.: BA (42,5mm) T:1- patina
1 600 HUF
2759081
31088
430
Numismatics
DN "Községért emlékérem" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (101mm) T:1-
2 000 HUF
2657981
31089
430
Numismatics
DN "Békéscsabai Evangélikus Gimnázium" egyoldalas Br plakett (100mm) T:1- kis patina
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035