Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 291
2585851
30826
430
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) 1972. "SZOT Díj 1972" kétoldalas bronz díjérem, eredeti kissé kopottas tokban (~86-88mm) T:1
2 000 HUF
2657901
30827
430
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) 1974. "Evangélikus Teológiai Akadémia" kétoldalas Br emlékplakett tokban (90mm) T:2 patina
9 000 HUF
2763704
30828
430
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) 1991. "Derecske / NO VISTINE LOCVM POTIOREM RVRE BEATO" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-
1 400 HUF
2658164
30829
430
Numismatics
9 000 HUF
2531102
30830
430
Numismatics
1 000 HUF
2531388
30831
430
Numismatics
3 000 HUF
2759010
30832
430
Numismatics
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1902. "József nádor ispán - Gróf Széchényi Ferencz - A Magyar Nemzeti Múzeum 100 éves fennállásának emlékére 1802-1902" egyoldalas bronz plakett (75x50mm) T:1- patina
HP 800.
12 000 HUF
2616395
30833
430
Numismatics
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1920. "Az Országos Rákosi Jenő-ünnep emlékére" egyoldalas bronz emlékérem (65mm)T:1- patina, ph. / Hungary 1920. "In memory of the national Jenő Rákosi holiday" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Fülöp Ö. Beck (1873-1945) (65mm) C:AU patina, edge error
HP.: 917.
3 000 HUF
2758959
30834
430
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "SMB" gyártói jelzéssel (70mm) T:1 kis patina
HP 1139
20 000 HUF
2762640
30835
430
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Az érdem elismeréséül - A ,,Falu" Országos Szövetség" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (45mm) T:2 patina, ph, ü.
2 800 HUF
2763258
30836
430
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1923. "Ipolyi Arnold születésének 100. évfordulója emlékére / DEVS ET PATRIA" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "75" sorszámmal (70mm) T:1
12 000 HUF
2758994
30837
430
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Debreceni Collegium 1538-1938 / Orando et Laborando" kétoldalas bronz emlékérem (41mm) T:1
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035