5 000 HUF
29
1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem erősen kifakult mellszalaggal. Szign.:Berán + 1941/1942. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal + 1db mellszalag T:1-,2 patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" bronze decoration on ribbon and service ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal on massively faded ribbon. Sign.:Berán + 1941/1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration with original ribbon + 1pc of ribbon C:AU,XF patina NMK 427., 428., 443.