~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, modern mellszalagon, szignó nélkül T:2 portré oldalon egy helyen kopott ezüstözés
Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" silver plated bronze decoration with modern ribbon, without Leisek sign C:XF on the obverse worn silver plating in one spot
NMK 129.
1873. "Hadiérem" bronz katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2 ksi patina Hungary 1873. "Military Medal" bronze medal without ribbon C:XF small patina NMK 231.
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott hadifém kitüntetés, eredeti viseltes mellszalaggal T:2 kopott aranyozás
Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated war metal decoration with original, worn ribbon C:XF worn gold plating
NMK 245/246.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF patina
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- patina, ph
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF,VF patina, edge error
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés modern mellszalag nélkül T:2,2- kis ph., patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF,VF small edge error, patina NMK 249.
NMK 249.
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF NMK 249.
1898-1939. 5db-os kitüntetés tétel, benne: 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül; Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1db katonai érdemkereszt mellszalag T:1-,2,2-,3
NMK 251.