Military Number of items: 95
2756660
32525
430
Military
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1- NMK 618.
2 000 HUF
2696821
32526
430
Military
Numismatics
~1957. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) - Motoros-Túraszakosztály" zománcozott jelvény (22x27mm) T:1-
12 000 HUF
2717937
32527
430
Military
Numismatics
3 600 HUF
2761340
32528
430
Military
Numismatics
~1960-1980. "Kiváló Karhatalmi Szolgálatért" aranyozott, festett, zománcozott kitüntető jelvény, hátoldalán "Farkas" bevéséssel (37mm) T:2,2- zománchiba
1 600 HUF
2762613
32529
430
Military
Numismatics
~1960-1970. "Magyar Néphadsereg II. osztályú páncélos és gépjárművezető" aranyozott, zománcozott bronz kitüntető jelvény T:1-
1 400 HUF
2762633
32530
430
2200
Military
Numismatics
~1960. "Határőrség - Járőrparancsnok" ezüstözött, részben tűzzománcos bronz szolgálati jelvény eredeti rögzítőpántokkal T:1-
2 200 HUF
2760993
32531
430
Military
Numismatics
~1960. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) - Eredményes Munkáért" aranyozott, zománcozott bronz kitüntető jelvény eredeti dísztokban, belül "A TARTALÉKOS TISZTI TAGOZATBAN VÉGZETT EREDMÉNYES MUNKÁJÁÉRT" táblácskával (43x32mm) T:1-
2 400 HUF
2762499
32532
430
Military
Numismatics
~1962. "Munkásőr" műgyantás fém szolgálati jelvény 5 év szolgálat után eredeti dísztokban + 1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, sérült tokban T:1- NMK 708
3 600 HUF
2761165
32533
430
Military
Numismatics
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés eredeti (korai világos) mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel (sugarak bronz színűek) T:2 Hungary 1964. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with original ribbon, with miniature ribbon and miniature C:XF NMK 615.
2 600 HUF
2548157
32534
430
Military
Numismatics
2 000 HUF
2761940
32535
430
Military
Numismatics
~1970-1975. "Másod Osztályú Gépjárművezető (teherautó)" zománcozott fém jelvény (29x60mm) T:2 Hungary ~1970-1975. "Second Class Driver (truck)" enamelled metal badge (29x60mm) C:XF
2 000 HUF
2721017
32536
430
Military
Numismatics
~1970. "Magyar Néphadsereg 150. Közlekedési Műszaki Dandárparancsnokság - MN 3705" egyoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (88mm) T:1-
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035