10602. 430. Closed Online auction Engravings
7 000 HUF
0 HUF
Louis-Leopold Boilly (1761-1845) után: Szőlőevők (Les mangeurs de raisins). Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30×22,5 cm
Photo of the item taken by : pk