Peter Krafft (1780-1856) festménye után: Zrínyi kirohanása. Kromolitográfia, papír, Ormai jelzéssel a litográfián. Jobb széle vágott. Üvegezett fakeretben. 54x77,5 cm
cca 1860-1880 Münchener Bilderbogen 40 db lapja, korabeli és történelmi népviseletekkel, katonai egyenruhákkal. Színezett fametszet, papír, jelzett a metszeten. Braun & Schneider kiadása. lap széle részben sérült. 42,5x33,5 cm
Alt, Rudolf (1812-1905): Pest a'budai partról, litográfia, papír, a szerző "Buda-Pest" c. könyvéből (Bp., 1845), 18×26 cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Lapméret 27x20 cm
Háry Gyula (1864-1946) után, Morelli Gusztáv (1848-1909): Vajda-Hunyad vár, 1890-es évek. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 13x18 cm
Háry Gyula (1864-1946) után, Morelli Gusztáv (1848-1909): Maros-Vásárhely (Marosvásárhely) főtere, 1890-es évek. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 11,5x18,5 cm
Háry Gyula (1864-1946) után, Morelli Gusztáv (1848-1909): A Bethlen-bástya Kolozsvárt, 1890-es évek. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 13x17 cm
Morelli Gusztáv (1848-1909): A pozsonyi vár a hegység felől nézve, 1890-es évek. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 12x18 cm