Morelli Gusztáv (1848-1909) és Rauchbauer: A kassai székesegyház régi külseje, 1890-es évek. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Lap alján apró folttal. Paszpartuban. 18,5x13 cm
Morelli Gusztáv (1848-1909) és Rauchbauer: Nagy-Szombat (Nagyszombat), 1890-es évek. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 11,5x18,5 cm
Háry Gyula (1864-1946) után, Morelli Gusztáv (1848-1909) és Bálint Benedek (1860-1920): Pozsony, Hummel szobra, A jeszuiták temploma és a városház, 1890-es évek. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 18x12,5 cm
Háry Gyula (1864-1946) után, Morelli Gusztáv (1848-1909): Segesvár, 1890 körül. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 11,5x18,5 cm
cca 1800 Vinc. Debonis, Giuseppe Canacci: Prospetto delle delizie e vantaggi della pace. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé sérült, 42x31 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben,
cca 1850-70 Tánc a szabadban (Ländliche Spiele). Litográfia, papír, Hartwig jelzéssel a litográfián. A. Sacco, Berlin kiadása és nyomása. Üvegezett fakeretben, 35x51,5 cm
Carlo Maratta (Maratti) (1625-1713) festménye után, Jacob Frey (1681-1752) metszése: Flores mei fructus honoris et honestatis Sanctissimo Patri, et Domino D. Clementi Papae XI. (vallási témájú jelenet). Rézmetszet, papír, XVIII. sz. első fele. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, az üvegen töréssel, 42x28,5 cm
cca 1860 3 db litográfia híres magyar politikusok, és orvos portréjáival. Marastoni József, Blumberg Lajos munkái: Török Sándor, Rozgonyi Bertalan, dr. Margó Tivadar 20x28 cm