10559.
430. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
GM (?) monogram jelzéssel: Erotikus ex libris Kellner István (Női akt lábán felmászó két macska), 1910-30 körül. Rézkarc nyomódúc, jelzett a dúcon. 12×9 cm