10564.
430. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Révész Kornél (1885-1944): "365 szerencsés napot kívánok!" (Újévi üdvözlet, 1937). Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, 13x9,5 cm