10389.
430. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
Jelzés nélkül (Józsa János?): Festő. Szitanyomat, papír. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 29x39,5 cm