10476.
430. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm